605 276 724
Novinky a oznámení

Vánoční AKCE - Dárkové poukazy

22 listopad 2017

Vánoce se blíží! Chcete obdarovat své blízké dárkem z COLLIERY? Co třeba: Měsíc členství, ON Ramp kurz, věcí s Colliery WOD Killer kolekce ... atd. Tak jsou naše poukázky to pravé!
Jako VÁNOČNÍ dárek ke každému poukazu dostanete ZDARMA: Shaker, šátek, švihadlo a nebo pytlík #CollierzMade

CrossFit Kids

13 září 2017

NOVINKA od září 2017 - LEKCE pro děti od 3-15ti let - své děti můžete hlásit na mailu: info@collierycrossfit.com
CrossFit Kids není jednoduše zkrácená verze programu CrossFit. Jedná se o úplně jinou verzi CrossFitu, zaměřenou a určenou pro zvláštní populaci a specifické potřeby této populace. (Neurologické, kognitivní, motorické atd.) Colliery CrossFit je hrdý na to, že je po CrossFit Committed druhým oficiálním CrossFit boxem v ČR, který otevírá lekce pod originálním názvem CrossFit Kids. Naši trenéři CrossFit Kids jsou speciálně certifikováni (o kurzu, který náši třenéři absolvovali si můžete přečíst v BLOGu Petra Mráze), jako trenéři dětí a dos pívajících. A tak poskytujeme program, který splňuje speciální trenérské potřeby této věkové skupiny. CrossFit Kids je silový a kondiční program, který je speciálně navržen pro děti a mládež a pomáhá jim rozvíjet celoživotní lásku ke zdraví a pohybu. Ve skupinovém prostředí se děti a dospívající podílejí na zábavných a poutavých cvičeních nejčastěji formou hry. CrossFit Kids tréninky se skládají z neustále se měnících funkčních pohybů, které poskytují fitness zdatnost a jsou přizpůsobitelné pro každého účastníka na jakékoliv úrovni. Jednotlivé tréninky nejsou z větší části nikdy stejné, takže se děti nikdy nenudí a každý trénink je udržuje v nadšení z účasti.

CrossFit Gymnastics

06 duben 2017

NOVINKA v Colliery CrossFit Ostrava - pod vedením Jakuba Smejkala, který absolval kurz CrossFit GYMNASTICS od 12.04. zavádíme tyto lekce u nás v gymu!
Lekce bude zatím probíhat jednou týdně (podle zájmu můžeme lekce doplnit).
V hodinu bude kladen důraz na kvalitní a dostatečně rozcviceni, s tím ze budou buďto tlakové nebo tahové cviky, vždy bude 2 max 3 cviky u kterých se začne od úplných základu a postupně se vypracovat co nejdál.

1LekceZdarma

10 červen 2016

Ještě u Nás v Colliery nemáte účet? Chcete začít s CrossFitem - pište si o 1.LekciZdarma na: info@collierycrossfit.com